Rss
ERKEK  » Profil Tarihi:  20.11.2016, 00:42 | Görüntülenme: 1601 | Profil Numarası: #9103

Hayat arkadaşı arıyorum

Paylaş Şikayet Et Yazdır
Şehir: Tokat
Medeni Durum: Bekar-hiç evlenmemiş
Çocuk Durumu: Çocuksuzum
Çocuk İsteği: Ortak karar verelim
Burç: Akrep
Yaş: 55
Boy: 175 cm
Kilo: 95
Aranan Yaş: 30-40 Arası
Etnik Köken: Türk
Fizik: Buğday
Beden: Orta Ölçülerde
Sigara Kullanımı: Bazen
Alkol Kullanımı: Hayır
Eğitim Durumu: Üniversite
Meslek: Mühendis
Aylık Gelir: 1.500-2.250 TL
Kendime Ait Ev: Yok
Araba: Yok

Aşağıdakileri lütfen sosyal medyada da bir fotonuz varsa ve tesettürlü,namazında niyazında olmayan birisi iseniz , okuyunuz.
G.antep doğumlu,Küçük bir ailesi olan ,bekar, yalnız yaşayan, , ODTÜ mezunu Makina Mühendisi beyim. Bir doğalgaz firmasında çalışıyorum. Açık sözlü,gerçekçi , dostluktan dürüstlükten hoşlanan , yeşil alanı bol küçük yerlerde yaşamayı seven birisi olduğumu söyleyebilirim.İkili ilişkilerde ve evlilikte karşılıklı saygı ve sevgiye önem veren , kadınlara karşı herzaman saygılı olan yapıda bir insanım . Seyahat etmeyi , yeni şeyler öğrenmeyi severim , yeni şeyleri en az bir kere denerim , hayat felsefem " Görmek İnanmaktır ", görmediğim şeye inanmam.Kendine yeten bir insanım , hayatın müşterek olduğuna inanırım.
Hobilerimse,Doğada uzun yürüyüşler yapmak , yüzmek , bisiklete binmek ,düşünce ufkumu genişleten kültürel kitaplar okumak , Tv de Beyaz show benzeri stand up programları ,klasik yabancı aşk filmleri izlemekten hoşlanırım.müzik dinlemek. Ayna programı türünde yabancı ülkeleri tanıtıcı belgeseller izlemek. Seyahat etmek , yeni yerler , yeni insanlar tanımak . Neşeli insanlarla sohbet etmek,zaman zaman hayvanlarla vakit geçirmek , (Özellikle kedi , köpek , kuş ,balık,tavşan) Toprakla uğraşmak, masa tenisi.
Evlenmek istediğim kişide aradıklarımdan bahsedecek olursam,kızıl saçlı -sarışın yada kumral , yaşı en fazla 40 olan , fit görünüşlü kadınlardan hoşlanırım.
Türk veya yabancı uyruklu , küçükte olsa bir işte çalışan,(herhangi bir şehirden olabilir,başka yere taşınabilirim), modern görüşlü , tercihen bekar,erkek çocuğu olmayan, en az lise mezunu birisini arıyorum.
Evlilikte karşılıklı saygı ve sevginin önemine ve hayatın müşterek olduğuna inanan , iyi ve kötü günde yaşamı eşiyle yanyana paylaşmayı düşünen , ev yaşamını seven , küçük şeylerden mutlu olabilen ,olgun , doğayı -hayvanları seven, bakımlı , neşeli, kültür birikimi olan bir kadın ile tanışarak evlenmeyi düşünüyorum.
- mail adresim : abipekci@hotmail.com
-telefonum: 0542 5723206


BENZER PROFİLLER