evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
evlenmek isteyen erkekler    EVLENMEK İSTEYEN ERKEKLER
evlenmek isteyen erkekler    EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR
ANASAYFA  » ERKEK  »Profil #23541

Artık Tenimde tek bir koku olsun istiyorum

Profil Tarihi 03.03.2020, 11:32 | Görüntülenme: 374
Şehir: Antalya
Medeni Durum: Bekar-hiç evlenmemiş
Etnik Köken: Türk
Çocuk İsteği: İstiyorum
Burç: Kova
Yaş: 27
Boy: 1.85
Kilo: 82
Aranan Yaş: 20-25 Arası
Sigara Kullanımı: Bazen
Alkol Kullanımı: Bazen
Meslek: Serbest
Kendime Ait Ev: Yok
Araba: Yok
Selam ben Efkan. Antalya da yaşıyorum. 27 yaşında, 1.85 boy, 82 kilolu fit biriyim. Hayatımda oldukça disiplinli ve dış görünüşüme önem veren, bol bol kafam nereye eserse seyahat eden, doğa adamı, kamp yapmaktan hoşlanan, hayvanları herşeyden çok seven ( şuraya bir parantez açıcam cunku burası önemli. Eger hayvanları sevmıyorsanız ya da itici buluyorsanız lütfen mesaj yazma tenezzülünde bile bulunmayın), Sokrates ne güzel demiş; Müzik ruhun gıdasır. Müzik eşliğinde her hava şartı koşullarında yürüyüş yapmaktan haz alan biriyim. terciğim yagmurlu havalar. Kova burcuyum. Pek bir ilgimde yoktur aslında astroloji ile. ama öğrenmek isteyen vardır muhakkak.
Daha önce hiç evlenmedim. Hatta dürüst olmam gerekirse aklımın ucundan bile geçmemişti. Ama şu son zamanlarda hep çiftleri imreniyorum. Eskiden çocuk sesine bile gelemezdim şimdi ise nerde bi çocuk gorsem kucagıma alıyorum. evet ben kendıme bıle ınanamıyorum bu konuda. Ama hepimizin bir var oluş sebebimiz var, aile kurmak-sorumluluk sahibi olmak-aileni ölene kadar korumak-üremek ve çocugunu bu evrene yakışır bir şekilde yetiştirmek ve ölmek. bunu anladım şu sıralar.
herkesin bir geçmişi vardır muhakkak. hepimizin sevgilileri, flörtleri hatta eşi. fakat yaşımı aldıkça ve olgunlaştıkça artık tenimin tek bir kadın kokmasını ıstedıgımı farkettım. yastıgımda tek kadınımın saçı olmasını, yüz havlumun ıslaklıgının saebebi önce onun kullanmasının olmasını ıstıyorum. Yemek yapmak bi hobby gözü ile bakıyorum. Hayal kurmayı çok severim ve hayallerimin büyük bir kısmı sevdiğim kadınla mutfakta zaman geçirmek. davlumbazın sarı loş ışıgı altında beraber yemek yapıp, masamızda yemek yerken saçma sapan esprilerim eşliğinde evimde kadınımın kahkahalarının yankılanmasını istiyorum.
Kriterlere glicek olursak;
Sigarayı benden nadiren kullanırım. geneldde alkol ile. sevdiğim kadınında böyle olmasını tercih ederim yada hiç içmemesini. yoksa seni 10 yıl önceden kaybetmek istemem.
Cenap Şahabettin'in dediği gibi; akıl yaşta değil baştadır fakat aklı başa yaş getirir. yaş kriterim mümkünse benden küçük olmasın. sanırım yaşımdan daha da olgun düşünen biriyim.
Sanırım bugünlük bu akdar yeter. geri kalan analizleri mesaj yolu ile birbirimizi aydınlata biliriz.

Efkan


05********Telefonu Göster
Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte evlilik dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

İstanbul, 35, Bekar-hiç evlenmemiş, Satış-Pazarlama
Eskişehir, 29, Bekar-hiç evlenmemiş, Operatör
Çorum, 25, Bekar-hiç evlenmemiş, Memur
İstanbul, 28, Bekar-hiç evlenmemiş, Muhasebe
Denizli, Bekar-hiç evlenmemiş, Tekstil
Go to top