Rss
ERKEK  » Profil Tarihi:  17.10.2016, 13:37 | Görüntülenme: 442 | Profil Numarası: #7922

Hayatıma dahil olacak sevgiyi bulmak istiyorum

Paylaş Şikayet Et Yazdır
Şehir: Kahramanmaraş
Medeni Durum: Bekar-hiç evlenmemiş
Çocuk Durumu: Çocuksuzum
Çocuk İsteği: İstiyorum
Burç: Kova
Yaş: 25
Boy: 183
Kilo: 90
Aranan Yaş: 18-25 Arası
Etnik Köken: Türk
Fizik: Esmer
Beden: Orta Ölçülerde
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Eğitim Durumu: Üniversite
Meslek: Bilgisayar-Bilişim
Aylık Gelir: 750-1.500 TL
Kendime Ait Ev: Var
Araba: Yok

Ismim Yusuf. 25 yaşındayım, esmerim ve 183 boyundayim. 90 kiloyum, bakımlı ve kültürlü biriyim. Ama hayır aslında söylemek istediklerim bunlar değil. Ben bu söylediklerim ile hakkımda fikir sahibi olmanızı da istemiyorum. O yüzden baştan başlayacağım...

Ismim Yusuf. Hayatımda birşeyler eksik ve ne olduğunu uzun zaman önce anlamıştım zaten. Aşk. Güven. Sevgi. Bunlar herkesin sahip olması gereken duygular. Her insanın yaşaması gereken, her insanın tatması gereken duygular. Evet biraz romantik bir kişiliğim var. Sevgi ile herşeyi başarabileceğime inanıyorum.

Ben insanların sadece yüz güzelliklerine göre birbirlerine aşık olabileceklerini inanmiyorum. Aşk çok derinden gelir. Bu duyguyu da sadece kalbinizde ancak gerçekten severseniz hissedersiniz. O yüzden benim de istediğim sadece Sıcacık samimi bir eli tutarken tüm dünyayı karşına alabilecek kadar çok sevmek, sımsıcak bir sarılmanın verdiği huzur ile bütün sorunlardan kurtulmak, aşkın gücüyle uzun ve güzel bir hayatı paylaşmak. Böylesine bir duyguyu herseyimle hissetmek istiyorum. Hayatımın aşkını bulmak istiyorum.


BENZER PROFİLLER